RIDER – Lucka Podlucká | Natureride

NATU.re RIDER
Lucka Podlucká, jogínka

Odkud jsi?

Z celého světa.

Kolik ti je let?

Na tom nezáleží.

Co děláš nejraději?

Objevuji život jako opakovanou jízdu, která je vždy trochu jiná, nová, přitažlivá …

Kde na to bereš energii?

Čerpám ji z přírody a z toho, že se neberu příliš vážně, vlastně si hraju s přírodními ingrediencemi.
Ať už se jedná o skutečné potraviny, pohyb v přírodě nebo její ochranu.

Co se ti na sobě líbí?

Beru život jako spontánní jízdu plnou překvapivých situací, i když se vše zákonitě opakuje, umím to vždy prožít naplno. Líbí se mi, že tím dovedu inspirovat své okolí.

Jak se nejraději pohybuješ?

Čas nerozlišuji na to, že se někam musím přemístit. Život má být jízdou, a to znamená neustálý pohyb. Ať už je to jízda na paddleboardu po Vltavě nebo vítr ve vlasech na rozjeté Vespě.

Čeho bys chtěla dosáhnout?

Mým úkolem je inspirovat a dodávat energii pro opakovanou jízdu životem každému, kdo je na to připraven; abych mohla jít příkladem, musím sama na sobě pracovat, aby moje jízda byla stále přitažlivější, srozumitelnější a vedla po místech, na která musíme být připraveni, abychom je mohli spatřit.

Jóga

„Ráno vstaneš, sprcha, teplá voda s citrónem, hodíš něco na sebe a do ruky půlku banánu. Po cestě se stavíš ve své oblíbené kavárně pro latté s sebou a popíjíš ho po cestě do práce, kam se těšíš. Ano, TĚŠÍŠ! Hodíš tašku na svůj pracovní stůl, rozložíš si vedle svoji jógamatku a v polovičním lotosovém sedu čekáš…. na ni, na ně, na JÓGU…. Jóga domů, do kanclu, do parku, na vodě i ve vzduchu (možná jednou :-))“